linkedin googleplus

Aktualności

Mobil Delvac™ Strong Traker: nowe konkurencje na Poznań Motor Show Truck

 >> więcej

Red Bull Racing i ExxonMobil

 >> więcej

GAZELE BIZNESU 2016

>> więcej

Mobil 1 FS 0W-40 i Mobil 1 FS x1 5W-50

 >> więcej

Europe Autumn 2016 Mobil Delvac 1 Promotion

 >> więcej

Nowy olej Mobil 1 ESP x2 0W20

 >> więcej

II miejsce w prestiżowym programie Circle of Excellence 2015

 >> więcej

Finał V Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników – poznaj najlepszych

 >> więcej

Czy wiesz że?

Bracia Wright i Charles Lindbergh zaufali podczas swoich pierwszych i kolejnych lotów produktowi Mobila.

Narzędzie doboru oleju

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego oleju lub szukasz odpowiedniego oleju dla Twojego samochodu osobowego, dostawczego czy ciężarowego, to narzędzie pomoże Ci znaleźć odpowiedni olej na podstawie podanych przez Ciebie danych.

Narzędzie doboru oleju Product Selector 2.0.

Dobierz Olej

Mobil 1 w sportach motorowych

 

 
Olej silnikowy Mobil 1 od długiego czasu jest preferowanym wyborem zespołów wyścigowych rywalizujących w najbardziej wymagających i popularnych seriach sportów motorowych na całym świecie. Historia Mobil 1 w sportach motorowych sięga wczesnych lat 70. ubiegłego wieku oraz rywalizacji w rajdach samochodowych. Jednakże nasze zaangażowanie stało się bardziej oficjalne w 1978 r., gdy zostaliśmy sponsorem zespołu Williams Formula 1™ oraz gdy w 1987 r. zaczęliśmy sponsorować samochód wyścigowy nr 27 Rusty'ego Wallace'a w wyścigach NASCAR. Od tego czasu obecność Mobil 1 na torach wyścigowych zdecydowania wzrosła na całym świecie. Obecnie Mobil 1, syntetyczny olej silnikowy, jest ceniony ze względu na to, że zapewnia wyjątkowe osiągi i ochronę silnika, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Mechanicy samochodowi, kierowcy samochodów rajdowych, właściciele zespołów oraz wiodący na świecie producenci samochodów mogą poświadczyć zaawansowaną technologię środków smarnych Mobil 1.
 
Współpracujemy od lat z wieloma najbardziej popularnymi i zwycięskimi zespołami wyścigowymi, w tym z zespołem Formuły 1 McLaren-Honda, zespołem serii Stewart-Haas Racing’s NASCAR Sprint Cup oraz wieloma innymi zespołami, takimi jak Porsche Motorsport, gdzie Mobil 1 pełni rolę „oficjalnego partnera” w zakresie ogólnoświatowej współpracy oraz wszystkich międzynarodowych imprez Carrera Cups, pełni także rolę tytularnego partnera Porsche Mobil 1 Supercup – najszybszej na świecie serii wyścigów jednomarkowych. Mobil 1 jest również oficjalnym olejem silnikowym organizacji NASCAR i przyczynia się także do rozwoju wyścigów amatorskich na całym świecie.
 
Sporty motorowe stanowią niezmiennie kluczowy element naszego dziedzictwa i rodowodu. Idziemy do przodu z nowymi rozwiązaniami technologicznymi w celu doskonalenia naszej gamy olejów i smarów, napędzani pragnieniem osiągania wyjątkowych rezultatów, zarówno na torze wyścigowym, jak i na drodze.
 
DEXOL jest dystrybutorem wielu produktów Mobil 1 w regionie południowo-wschodniej Polski w różnych wielkościach opakowań. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji.
 
Mobil 1. Jeszcze szybsze bolidy Formuły 1
 
Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak w pełni syntetyczne oleje Mobil pomagają bolidom zespołu Vodafone McLaren Mercedes osiągać większe prędkości w Formule 1, wejdź na stronę www.mobil1motorsport.com/virtualcutaway
 
Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, co dzieje się w garażu zespołu F1 podczas Grand Prix?
 
Wejdź za kulisy wyścigu dzięki Wirtualnemu Garażowi Mobil 1, który pozwoli Ci wybrać się na fascynującą interaktywną wycieczkę po garażu zespołu Formuły 1 Vodafone McLaren Mercedes podczas wyścigu Grand Prix. Zwiedź garaż jako gość VIP i spotkaj wirtualnych kierowców, inżynierów i kierownictwo zespołu, aby przekonać się, jak funkcjonuje jeden z najbardziej utytułowanych zespołów wyścigowych na świecie. Wejdź na stronę www.mobil1virtualgarage.com
 
Doskonałe osiągi Mobil 1
 
Mobil 1 jest od lat wiodącą na świecie marką syntetycznych olejów samochodowych, pozostając na czele rozwoju technologicznego. Producenci samochodów zalecają stosowanie olejów Mobil 1 częściej niż jakiejkolwiek marki oleju na świecie.
Linia